Potrzebna pomoc dla Tomasza Strząbały

Od półtora roku drugi trener Vive Tauron Kielce, Tomasz Strząbała cierpi na poważną chorobę – nowotwór układu krwiotwórczego. Przez długi czas z chorobą udawało się walczyć skutecznie. Asystent trenera Talanta Dujszebajewa przeszedł także operację. Niestety, w ostatnim czasie choroba wróciła.

Najskuteczniejszą formą leczenia jest obecnie terapia CRd, która stosowana jest od niedawna w USA i przynosi bardzo dobre efekty – ponad 60% wyleczeń. Podjęcie leczenia w USA jest jednak bardzo kosztowne, potrzeba kwoty ponad 1 000 000 złotych. Obecnie jest to najlepsza i jedyna skuteczna forma leczenia tej choroby na świecie.

W najbliższym czasie klub podejmie wiele inicjatyw mających na celu uzyskanie środków na leczenie drugiego trenera Tomasza Strząbały. Największym wydarzeniem będzie rozgrywany 14 grudnia w Hali Globus w Lublinie mecz pod egidą Superligi PGNiG: Reprezentacja POLSKI kontra reprezentacja RESZTY ŚWIATA. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17:30. W spotkaniu wystąpią największe gwiazdy piłki ręcznej w kraju! Całkowity dochód z zakupu biletów i reklam na to spotkanie będzie przekazany na leczenie drugiego trenera Vive Tauron Kielce. Klub przygotuje również wyjazd zorganizowany dla kibiców z Kielc na spotkanie w hali Globus w Lublinie.

Już podczas meczu Ligi Mistrzów w dniu 30 listopada z Kadetten Schaffhausen w holu Hali Legionów pojawi się specjalna urna. Każdy z kibiców będzie mógł wykupić cegiełki w kwotach: 20 złotych, 50 złotych i 100 złotych. W zamian za zakup cegiełki każdy z kibiców otrzyma klubowe zdjęcie – małe, duże lub duże z podpisami zawodników. Zbiórkę będzie można też wesprzeć swoją kwotą. Do inicjatywy będzie można dołączyć także podczas meczu z Nielbą Wągrowiec w dniu 13 grudnia. Wtedy w Hali Legionów odbędą się również specjalne licytacje.

1 grudnia wystartują licytacje przedmiotów, które otrzymujemy na rzecz leczenia Tomasza Strząbały. Podczas licytacji będzie można nabyć wiele ciekawych pamiątek m.in. koszulki reprezentacji Polski, Chorwacji czy Hiszpanii z autografami, płyty artystów z autografami, medale oraz kolacje z zawodnikami i wiele innych rzeczy związanych z kieleckim klubem.

O wszystkich rozpoczętych licytacjach oraz innych działaniach podjętych w ramach pomocy będziemy na bieżąco informować na stronie klubowej i specjalnej witrynie www.dlatomka.pl

Cały czas można przekazywać środki pieniężne na specjalne konto uruchomione dla Tomka Strząbały.

Numer konta: 51 1140 2017 0000 4402 1262 0110 Fundacja Vive Serce Dzieciom, Mbank, tytuł przelewu: Dla Tomka

To mówi Tomek…

Konferencja prasowa na temat zdrowia Tomka Strząbały
Harmonogram działań klubu Vive Tauron Kielce:

30.11 mecz Vive Tauron Kielce – Kadetten Shaffhausen – możesz kupić cegiełkę w cenie 20 zł (małe zdjęcie), 50 zł (duże zdjęcie), 100 zł (duże z autografami) lub wrzucić do specjalnie przeznaczonej urny swoją kwotę dostając w zamian drobny gadżet klubowy.

1.12 zaczynamy licytację na Allegro – możesz kupić m.in. koszulki reprezentacji Polski piłkarzy ręcznych i siatkarzy, Hiszpanii, Chorwacji, koszulkę Roberta Lewandowskiego z podpisami, płyty artystów z autografami, medale, kolację z zawodnikami.

13.12 mecz Vive Tauron Kielce – Nielba Wągrowiec oraz DZIKI MECZ – możesz kupić cegiełkę w cenie 20 zł (małe zdjęcie Vive), 50 zł (duże zdjęcie Vive), 100 zł (duże z autografami) lub wrzucić do specjalnie przeznaczonej urny swoją kwotę dostając w zamian drobny gadżet klubowy oraz licytować wyjątkowe gadżety, koszulki.

14.12 Polska – Reprezentacja PGNiG Superligi – wspierasz kupując bilet, wykupując reklamę podczas meczu, licytując gadżety, koszulki….

foto: Piotr Piwowarski

źródło: „www.dlatomka.pl”

Dołącz do nas na Facebooku